Loading...
Wchodzę

Nutrilite.

Marka zajmująca się sprzedażą witamin i suplementów diety, będąca od kilkunastu lat numerem 1 na świecie w swej branży. Działamy razem od 2012 roku. Współpracę rozpoczęliśmy od przygotowania materiałów sprzedażowych, materiałów promocyjnych dla klientów, od pomocy w organizacji eventów oraz w DTP. To zaufanie, które zdobyliśmy lata temu owocuje do dziś.
Jakież było nasze zaskoczenie, gdy okazało się, że energetyk może być czymś smacznym. Tym chętniej włączyliśmy się w proces wprowadzanie na rynek kolejnych 6 smaków na terytorium Europy, do aż 26 krajów! Od pierwszej wspólnej kampanii w 2013 roku zajmowaliśmy się w kolejnych lata pomocą w realizacji kilku eventów, produkcją flag, rollupów, naklejek itp. oraz projektów materiałów promocyjnych na stronę e-commerce napoju.

Na co dzień naszym zadaniem jest również kompleksowe wsparcie działań reklamowych i graficznych działów sprzedaży i marketingu w kilku oddziałach firmy w Europie. Działaby dla takich lini produktów jak m.in.: ww. XS, Truvivity, mybodyID, bodykey.

Zakres współpracy

Klient: Nutrilite

Od: 2012

  • projekty opakowań; key visuale; grafiki social media; DTP; dostosowanie materiałów pod wymogi rynku; produkcja gadżetów; projekty ebooków;
  • prezentacje PPT; landing page; filmy promo; produkcja na targi; pomoc w organizacji webinarów; projekty mockupów.
  • Exactly that is why we love to work with you, very flexible and professional and even sympathetic - a rare and very valuable mixture:) “Pawel will fix it” – one of my favorite sentences.

    Angelika Renz Back Office Project Coordinator

    Potrzebujesz projektu na wczoraj?