Loading...
Wchodzę

Cashy Fintech Startup.

Startup oferujący rozwiązanie, dzięki któremu przedsiębiorstwa zarabiają, oferując swoim dostawcom skrócony termin płatności faktur. Cashy to zwycięzca Warsaw boostera, który swoim pomysłem na innowacyjny fintechowy startup, skradł serca komisji, wygrywając główną nagrodę StartupCup by SAS.

“Mamy na to trzy dni, zdążycie?” - od tego zdania zaczęła się nasza współpraca. Stworzenie strony internetowej, key visuali wraz z głównymi założeniami komunikacji to jednak sporo. Zdążyliśmy! Kolejnym krokiem było zrealizowanie expleiner video, które w sposób przystępny i ciekawy zobrazuje założenia startupu. Na to dostaliśmy już na szczęście nieco więcej czasu ;)
Towarzyszyliśmy również Cashy w kolejnych etapach ich rozwoju, tworząc kilka video promujących nową inicjatywę firmy - startupypomagają - za którą Cashy otrzymało kolejne nagrody i wyróżnienia.

Zakres współpracy

Klient: Cashy

Od: 2020

  • mobilna strona www; założenia komunikacyjne; expleiner video; video promocyjne;
  • prezentacje PPT; landing page; filmy promo; copywriting.
  • Miałem przyjemność pracować z Pawłem przy rozwoju platformy b2b Cashy. Paweł wspierał nas zarówno w zakresie strategii komunikacji, jak również strategii rozwoju biznesu i sprzedaży. Zawsze działał z głębokim zrozumieniem naszego produktu, koncentrując się na końcowym kliencie i dostarczając najwyższej jakości produkty końcowe. W 3 dni postawił nam od podstaw stronę internetową. Przygotował film typu explainer, a co najważniejsze miał swój wielki wkład w naszą bieżącą działalność i akcje sprzedażowe. Bez cienia wątpliwości mogę polecić usługi Pawła każdej małej i dużej firmie!

    Jakub Wrede Cashy fintech startup

    Dopiero zaczynasz? Idealnie, wiemy jak to się robi.