Loading...
Wchodzę

inspire w pytaniach i odpowiedziach.

Spotykając się z naszymi klientami, gawędząc na targach i branżowych eventach, czy rozmawiając z podwykonawcami, odpowiadamy na szereg pytań o naszą agencję. By pomóc introwertykom oraz zaspokoić ciekawość wszystkich odwiedzających naszą stronę - voila! Zebraliśmy je wszystkie poniżej. Zaczynamy!

Cześć, co tam?

Tak zaczyna się większość porannych small talków przy kawie, luźno. Więc i my tak zacznijmy. Od pytań o rzeczy podstawowe, lekkie, a potem polecimy z grubej rury. Bo zanim zaczniemy współpracę to warto wiedzieć o sobie więcej. Kiedyś i my weźmiemy Was na spytki ;)


Inspire Studio, bo jesteś tacy inspirujący?

No ba ;)! Ale nazwa powstała całkiem spontanicznie - jeden z nas zaproponował ją podczas krótkiej burzy mózgów - szybkie głosowanko, zero sprzeciwu - i przyjęła się, i towarzyszy nam od 2014r. W tym czasie zajmowaliśmy się jedynie projektowaniem rzeczy przeznaczonych do druku - stąd Inspire Studio. Ot, i cala tajemnica.


O co chodzi z tym First Contact Agency?

Jesteśmy trochę jak zaufany lekarz pierwszego kontaktu. Klienci wracają do nas i cenią sobie współpracę z nami, bo wykonując tylko jeden telefon lub pisząc krótkiego maila ze swoim problemem w firmie - dostają od nas szybką podpowiedź, jak go rozwiązać. I nie muszą po omacku konsultować się z wieloma specjalistami, żeby poznać diagnozę. A skoro już ją poznają - od razu realizujemy im ich receptę;) Kompleksowo! Bo trzeba pamiętać - 80% problemow to nie zapalenie płuc, a jedynie chwilowa duszność, którą potrafimy uspokoić sami w IS lub ze specjalistami, z którymi współpracujemy od lat.


No dobra, to co właściwie robicie?

Wszystko… w czym jesteśmy naprawdę dobrzy. Niektórzy nazywają to ‘full service’, inni ‘360’ ale to nie do końca o nas. Robimy komunikację marek od a do z ale nie podejmujemy się np. reklam w tv i radio - to nie nasza broszka. Ale chętnie podpowiadamy, kto może pomóc takie ogarnąć. My najczęściej pomagamy wystartować nowym firmom, pomagając komunikować markę, projektujemy niezbędne materiały, by świat o nich usłyszał! Odświeżamy wizerunek wielu firm, kreując nowe logo, foldery, broszury i wszystko co potrzebne w social mediach. Ale to co lubimy najbardziej to praca z firmami nad ich codziennymi problemami marketingowymi i reklamowymi. Dzięki temu, że znamy się bardzo dobrze z naszymi klientami, jesteśmy w stanie realizację offline i projekty online dostarczyć naprawdę szybko i bez zbędnego wymieniania stu maili z poprawkami i pytaniami. Bo znamy potrzeby, odbiorców i gusta naszych klientów. A nawet imiona ich kotów ;)


A dla kogo pracujecie?

Startupy, średnie prywatne przedsiębiorstwa oraz działy marketingu i sprzedaży dużych firm. Ponizej można zobaczyć klientów, z którymi regularnie pracujemy i jestesmy z tego mega dumni.


Wasz największy sukces?

Wieloletnie, długotrwałe relacje z naszymi klientami. Większość firm pracuje z nami na stałe. Co nam to mówi? Że jesteśmy dobrzy, trafiamy w punkt i to tak, jak potrzebuje tego dzisiejszy świat - szybko! A każdy sukces “naszych” firm przypisujemy też trochę sobie, bo dzięki nam są widoczne.


A kiedy powstaliście?

Maj 2007 rok to początki naszej działalności. Ale w obecnej strukturze, z obecnym składem i na obecnych zasadach - od roku 2012. W sumie - jest co świętować!


A ile osób pracuje nad projektami?

Wszystko zależy od złożoności projektu, czy jest skomplikowany, czy nie. Za dany projekt odpowiada zawsze jedna osoba i to ona go realizuje. Jeśli jest taka potrzeba to konsultuje go z resztą ekipy lub sięga po pomoc zaprzyjaźnionych specjalistów.


Jesteście z Krakowa?

Sercem tak! I to tam też zarejestrowane jest IS ale w tym momencie działamy głównie w Warszawie. Zamarzyło nam się wielkie miasto, a co!


Gdzie w Warszawie macie siedzibę?

A, czekaliśmy na to pytanie. Przy samym Dworcu Głównym al. Jerozolimskie 93. Mega inspirujące miejsce, nie mogło nas tam zabraknąć.


Co myślą o was Klienci?

Nie pytamy ich o to wprost, bo nie musimy. Czemu? Zostają z nami na lata, dzwonią do nas, gdy pali im się pod nogami, wysyłają słodycze, a nawet zapraszają na integracyjne wyjazdy. To chyba wystarczy, nie? W sieci można znaleźć sporo opinii na nasz temat - pozytywnych! Bo klienci doceniają nasz wkład w rozwój ich firm i sposób współpracy, jaki nam przyświeca.


Nad czym teraz pracujecie?

Oprócz realizacji projektów naszych klientów, teraz skupiamy się również na rozwoju Inspire. Jesteśmy w trakcie wydzielania kilku wyspecjalizowanych subbrandów o węższych specjalizacjach. Trochę oddzielamy gabinety naszych lekarzy, by nowym klientom łatwiej było poruszać się po naszej przychodni ;)


Czy wy jecie codziennie pączki?

Chcielibyśmy ale jesteśmy od lat na diecie - chyba byliśmy już na każdej ;) Więc sięgamy po nie raz w miesiącu. I nie dlatego, że zamiast owocowych wtorków wprowadziliśmy czwartki z kreplami. Organizujemy Marketingowe Tłuste Czwartki - otwarte spotkania wokół tematów nowoczesnego marketingu i reklamy dla właścicieli firm, marketingowców oraz dla wszystkich ciekawych. A te spotkania to nie kolejne pitu pitu - uczestnicy eventów nazywają je najbardziej merytorycznymi w Warszawie.


Dzięki!